Site iconSite icon Поради ProstoWay

Як ефективно і просто боротися з харчовою міллю, яка завелася в крупах

Як ефективно і просто боротися з харчовою міллю, яка завелася в крупахЯк ефективно і просто боротися з харчовою міллю, яка завелася в крупах

Харчова міль досить серйозний супротивник для кожної господині. Якщо вона завелась в ваших крупах, то споживати їх в їжу вже не слід, а отже потрібно виходити на «тернисту доріжку війни» з цією комахою.

Подробиці

Чай, крупи, спеції  – все це в такому випадку підлягає активній перевірці, адже не тільки метелики вилітають з них, а й личинки цих надокучливих шкідників там також є. Виявили/викинули, це золоте правило, бо навіть термічна обробка не зробить таку їжу безпечною. Проте, якщо є час і бажання, то спасінням запасів можна зайнятися наступними методами. Пошкоджену крупу і т.п. відправляємо в:

Ідеальним місцем перебування даних комах є вологі і непровітрювані приміщення. Саме тому, для зберігання круп не в заводській упаковці найкраще використовувати герметичні скляні чи металеві банки.

Для профілактики потрібно взяти за звичку промивати шафу вологою ганчіркою з мильним розчином, або мийним засобом. Через вказані вище причини, дочекатися повного висушування їх поверхні потрібно при відчинених дверцятах. Взимку можна ще й вікна при цьому відкрити, бо міль не переносить прохолодної температури.

А для відлякування комахи найкраще використовувати один із «чарівних» мішечків, які розкладають в потенційні середовища з комахами. В мішочок можна покласти: перцеву м’яту, чорний перець, лаврового листа, або гвоздику, шкірки цитрусових (лимон, апельсин). В борошно можна закинути зубчики часнику.

Exit mobile version